ecotora | Terzi usulü sürdürülebilirlik çözümleri

Tehlikeli Atıkların Yönetimi

ecotora tehlikeli, özel ve kirlenmiş sahaların rehabilitasyonu sırasında oluşan atıkların yönetilmesi, transferi ve geri kazanılması konusunda çözümler sunar.

ecotora Yaklaşımı

Atıkların Depolanması:

Tehlikeli ve yönetimi özel imtiyaz gerektiren atıkların depolanması konusunda müşteri talebine ve mevzuat gerekliliklerine uygun boyut ve özellikte atık alanları tasarlıyoruz.

Atık alanları uluslararası gereklilikleri ve kuruluşa özgü prensiplere uygun olarak dizayn edilmekte ve montajı sağlanmaktadır.

Atıkların Transferi:

Firmalar için atıkların transferi ve bertarafı oldukça meşakkatli bir süreçtir. Hem atıkların doğa dostu yöntemlerle bertaraf edilmesi hem de minimum karbon salınımı olacak lokasyona transfer edilmesi için uzun mesailer gerektiren araştırmalara girişirler.

Burada devreye ecotora giriyor. Müşterilerimiz ile, atıkların minimum karbon salınımlı rota ile en doğru bertaraf yöntemi ile bertarafının sağlanacağı lisanslı atık firması arasında köprü oluşturuyoruz.

29314 sayılı resmi gazetede yayımlanan 02.04.2015 tarihli Atık Yönetim Yönetmeliği gerekliliklerine uygun olarak tehlikeli atıkların depolanmasından, taşıma kaydının oluşturulmasına, lisanslı araçlarla transferinden, en çevreci yöntemle bertarafının sağlamasına kadar tüm konularda müşterilerimizle iş birliği halindeyiz.

Kazanım

Tamamlanan projelerin akabinde müşterilerimizle detaylı bir rapor paylaşıyor ve Sürdürülebilirlik hedeflerine destek olmak amacıyla sürekli gelişiyor ve iş ortaklarımızı yenilikçi çözümlerimizle tanıştırıyoruz.

Benzer Blog Yazıları

No posts found!