ecotora | Terzi usulü sürdürülebilirlik çözümleri

ecotora Raporlama Hizmetleri - Sürdürülebilirlik, Kirlenmiş Saha Yönetimi

Kirlenmiş Saha Yönetim Raporları (Araştırma, İyileştirme, Acil Müdahale)

Kirlenmiş toprak ve yeraltı sularının oluşturduğu çevre ve sağlık risklerini anlıyoruz. Ayrıca bir şirketin bu riskleri nasıl değerlendirdiği, yönettiği ve çözdüğünün, itibarını, finansal performansını ve rekabet avantajını etkilediğini öngörüyoruz.

Saha incelemesi ve iyileştirme konusundaki uzmanlık ve deneyimimiz, riskleri değerlendirmenize, belirsizlikleri azaltmanıza ve gerçek rakamlarla karar verme sürecini geliştirmenize yardımcı olmaktadır. Ekibimiz, yenilikçi veri toplama ve görselleştirme, gelişmiş çevresel iyileştirme, maliyet modelleme, karar analizi ve paydaş iletişimi konusunda uzmandır. ecotora, kirlenmiş sahaların yönetimi konusunda T.C Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir firmadır. Aynı zamanda ASTM e1527, e1903 ve ISO 18504 standartlarına uygun olarak saha çalışmaları yürütmektedir.

Toprak ve yeraltı suyu iyileştirme zorlukları için sürdürülebilir stratejiler sunarak saha yönetimi sağlama konusunda 10 yıldan fazla kanıtlanmış deneyime sahibiz. Başlıca otomotiv, kimya, petrol ve imalat sektörlerinde müşterileri için çok sayıda iyileştirici çözüm tasarladık, belirledik, kurduk ve işlettik.

Bir sorunuz mu var?

İletişim formumuzu kullanarak bizimle temasa geçin, Uzmanlarımız en kısa sürede sizlerle temasa geçsin.