ecotora | Terzi usulü sürdürülebilirlik çözümleri

ecotora Sürdürülebilirlik Danışmanlığı

3. Taraf ESG (Çevre, Sosyal ve Yönetişim) Değerlendirmeleri

ecotora, şirketlerin çevresel etki, sosyal sorumluluk ve yönetişim uygulamalarıyla ilgili çeşitli yönlerini değerlendirilme şekillerine odaklanır. Bu kapsamda, danışmanlarımız, ilgili verileri toplar, denetimler yapar, yerinde ziyaretler gerçekleştirir, paydaşlarla etkileşime geçerler ve elde edilen bilgileri doğrularlar.

ecotora olarak, şirketlerin performansını değerlendirmek ve bağımsız bir değerlendirme raporu sunmak için belirlenmiş çerçeveler, standartlar ve ölçütler kullanıyoruz. Bu değerlendirmeler sonucunda, şirketlere iyileştirme alanlarını belirleme, düzenlemelere ve sektör standartlarına uyum sağlama ve paydaşlara, yatırımcılara, müşterilere ve kamuoyuna sürdürülebilirlik ve sorumlu iş uygulamalarına olan bağlılıklarını gösterme konusunda yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Amacımız, şirketlerin çevresel, sosyal ve yönetişim performansı hakkında dışsal ve objektif bir perspektif sunarak, onların sürdürülebilirlik stratejilerini ve paydaş beklentileri ile küresel en iyi uygulamalar doğrultusunda şeffaflıklarını geliştirmelerini sağlamak.

Bir sorunuz mu var?

İletişim formumuzu kullanarak bizimle temasa geçin, Uzmanlarımız en kısa sürede sizlerle temasa geçsin.